Strona głównaUncategorizedIdealne miejsce na wypoczynek

Idealne miejsce na wypoczynek

Idealne miejsce na wypoczynek? Oczywiście, jeśli mowa jest o naszym kraju, to takich miejsc szczególnych można wymienić co najmniej kilka.

Jednym z bardziej obleganych jest z pewnością Zakopane, stolica polskich Tatr. Jeśli Zakopane to oczywiście mnóstwo różnych atrakcji. Niemniej jednak nie można tutaj nie wskazać także na ogromną ilość obiektów noclegowych, w których można się zatrzymać. Wielu ludzi stawia na coś wygodnego, na odpowiednio wysoki poziom i właśnie takim wysokim poziomem mogą poszczycić się góralskie, drewniane domki, o których nieco więcej w tym miejscu. Mowa jest o szczególnej propozycji zawierającej siedem domków drewnianych przeznaczonych do wypoczynku do sześciu osób.

W odniesieniu do jednego z tych domków należy wskazać na maksymalną ilość lokatorów wynoszącą osiem.

Domki drewniane położone są w cichej okolicy, w dzielnicy Olcza, aczkolwiek jeden z nich leży w nieco innym miejscu. Wszystkie jednak są położone w bliskości centrum Zakopanego, co niewątpliwie jest ich zasadniczą zaletą. Większość obiektów położona jest w dzielnicy Olcza – są to domki Litwor, Goryczka, Limba, Szarotka, Omieg oraz Lilia. Mamy również do czynienia z domkiem Akwarela, który jest położony w nieco innym miejscu, aczkolwiek zaledwie pięć minut od centrum miasta. Domek Akwarela jest przeznaczony dla ośmiu osób. Każdy z tych domków jest bogato wyposażony, posiada kilka sypialni, posiada w pełni wyposażony aneks kuchenny, komfortowe łazienki, przestronny salon, taras, miejsce do zaparkowania samochodu oraz rozpalenie grilla. Oczywiście nie brakuje tutaj wspaniałych widoków, dla których w to miejsce po prostu warto przyjechać. Na stronie internetowej znajdującej się pod adresem Zakopane domki można zapoznać się ze znacznie większą ilością cennych, mogących przekonać informacji na temat owych góralskich domków. Na pewno jest to jedno z ciekawszych miejsc noclegowych w Zakopanem oraz innych miejscowościach w polskich Tatrach.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne