Strona głównaMarketing internetowyZnajdowanie słów kluczowych

Znajdowanie słów kluczowych

Jesteś nowym webmasterem? I szukasz niszowego miejsca w cyber-świecie? A może po prostu szukasz świetnej oceny wśród wyników wyszukiwania najpopularniejszych wyszukiwarek, takich jak Google, Yahoo lub MSN? W każdym razie musisz znaleźć słowa kluczowe. Tak, znajdując słowa kluczowe, które są trafne i dostosowane do niszowego rynku, na pewno będziesz mógł improwizować w rankingu swojej wyszukiwarki.

Celem wyszukiwania słów kluczowych jest znalezienie dokładnych fraz, które są wymagane przez osoby w wyszukiwaniach prowadzonych w głównych wyszukiwarkach. Jeśli Twoja witryna zawiera odpowiednie informacje o najczęściej wyszukiwanych terminach i słowach kluczowych, Twoja witryna byłaby oceniana wyżej przez najważniejsze wyszukiwarki. Cały proces poprawy pozycji w rankingu wyszukiwarek dla witryny internetowej to szeroki proces, nazywany optymalizacją pod kątem wyszukiwarek. Wyszukiwanie słów kluczowych jest jednym z najważniejszych elementów optymalizacji pod kątem wyszukiwarek.

Aby rozpocząć wyszukiwanie słowa kluczowego na swoją stronę, zrób listę słów kluczowych związanych z Twoją witryną. Możesz łatwo znaleźć słowa kluczowe za pomocą internetowych usług słów kluczowych. Jednym z popularnych dostawców usług słów kluczowych w sieci jest narzędzie do śledzenia słów. Używając narzędzi i usług śledzenia słów, wystarczy wpisać słowo kluczowe i poczekać, aż lista pojawi się na ekranie komputera. Będziesz mieć bezpośredni dostęp do setek słów kluczowych związanych ze słowem, które wpisałeś w polu.

Na przykład: Twoja witryna to witryna promująca produkty do pielęgnacji skóry. Wpisz słowo “skóra”, a będziesz mieć wszystkie najlepsze słowa kluczowe związane ze skórą. Słowa kluczowe będą takie jak: pielęgnacja skóry, tłusta skóra, choroby skóry, produkty skórne, skóra zwierząt i tak dalej.

Teraz musisz wybrać odpowiednie słowa kluczowe dla swojej witryny. Nie możesz wybrać skóry zwierząt do swojej witryny, która jest przeznaczona specjalnie dla kosmetyków i pielęgnacji skóry ludzkiej. Tak, możesz dodać słowa kluczowe, takie jak pielęgnacja skóry, krem ​​do skóry, suchość skóry, tłusta skóra i wiele innych.

Masz wiele usług słów kluczowych i narzędzi, które pomogą Ci znaleźć najczęściej wyszukiwane słowa kluczowe dla Twojej witryny. Podczas wybierania słowa kluczowego za pomocą tych narzędzi można również dowiedzieć się, ile razy wyszukiwano słowo kluczowe w Internecie.

Wróćmy do przykładu skóry: przypuśćmy, że wybierzesz suchą skórę, możesz również śledzić dokładną liczbę razy, kiedy w Internecie przeszukiwano “suchą skórę”. Liczba może być tysiąc razy. Jeśli wybierzesz “suchy typ skóry”, liczba wyszukiwań może być mniejsza. Sugerujemy więc, aby najpierw wybrać słowo kluczowe z wyższą liczbą wyszukiwań.

Inną trudną metodą wyszukiwania słów kluczowych jest obserwowanie konkurencji. Spójrz na metatagi witryny swojej konkurencji. Meta-tagi są dobrym źródłem istotnych słów kluczowych. Możesz również poprosić swoich klientów o pomoc dotyczącą słów kluczowych, których używają podczas wyszukiwania.

Posiadanie strony z blogiem w twojej witrynie również pomaga w śledzeniu słów kluczowych. Każda strona blogu zawiera link, który pokazuje słowa kluczowe używane do wyszukiwania Twojej strony. Gdy masz już odpowiednie słowa kluczowe, możesz trafić na rynek z najbardziej trafnymi i pożądanymi informacjami w swojej witrynie.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne