Strona głównaPozostałeSerwis iPhone Warszawa

Serwis iPhone Warszawa

Tak jak w przypadku wszystkich innych smartfonów, iPhone nie jest niezniszczalny i może ulec najróżniejszym awariom. Dlatego ważne jest, by wiedzieć, jak zareagować, gdy nasz telefon odmawia posłuszeństwa.
Nie ma telefonu, którego premiera wzbudzałaby większe emocje, niż wejście na rynek każdego kolejnego iPhone’a. Fani smartfonów z nadgryzionym jabłuszkiem z niecierpliwością wyczekują nowości, zaś ci, którzy za flagowym produktem Apple nie przepadają, zastanawiają się, jakie usterki w nowym modelu będą zdarzały się najczęściej. Rzeczywiście, iPhone’y, mimo że posiadają mnóstwo zalet, nie są jednak pozbawione wad. Na szczęście naprawa najczęstszych usterek jest jak najbardziej możliwa i – w porównaniu do ceny nowego telefonu – dość tania.

Zbita szybka
To zdecydowanie najpopularniejsza usterka, z jaką właściciele iPhone’ów trafiają do serwisów. Trzeba jednak przyznać, że w telefonach z jabłuszkiem ekrany wcale nie pękają częściej niż w innych, a sytuacja jest po prostu wynikiem nieuwagi właściciela. Wymiana szybki i wyświetlacza, w zależności od modelu, to koszt od 150 do do nawet 1100 złotych. By uniknąć tak dużego wydatku, warto więc wyposażyć się w specjalne etui, które nie tylko zabezpieczy telefon przed skutkami uderzeń, ale też nada mu spersonalizowany wygląd.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne