Strona głównaUncategorizedOprogramowanie do zarządzania produkcją dla małego przedsiębiorstwa

Oprogramowanie do zarządzania produkcją dla małego przedsiębiorstwa

Współczesna firma produkcyjna bez wątpienia potrzebuje wsparcia w postaci odpowiedniego systemu informatycznego. Duże systemy ERP to bardzo dobre rozwiązania, ale dla odpowiednio dużych przedsiębiorstw. Co w przypadku, gdy firma produkcyjna ma nieco mniejsze potrzeby? Rozwiązaniem jest system zarządzania produkcją prodio, który przedstawiamy w niniejszym artykule.

Duże rozwiązanie dla małego przedsiębiorstwa produkcyjnego to nietrafiony pomysł

Współczesny rynek systemów ERP jest bardzo zróżnicowany. Mamy wiele znakomitych rozwiązań takich jak np. SAP. Jednak pomimo ogromnych możliwości takiego rozwiązania nie jest to coś spełnia oczekiwania mniejszych przedsiębiorców. Bariera wejścia w postaci bardzo wysokich kosztów wdrożeniowych jest na tyle duża, że praktycznie mniejsze przedsiębiorstwa nie mogą myśleć o takim rozwiązaniu. Odchodząc od kwestii kosztów należy zadać sobie pytanie czy funkcjonalności oferowane przez duże systemy ERP rzeczywiście spełniają oczekiwania małych przedsiębiorstw. Okazuje się, że i tak i nie, gdyż z jednej strony możliwości takich rozwiązań są niemal nieograniczone, z drugiej strony mała firma tak naprawdę potrzebuje tylko kilku kluczowych funkcjonalności. W efekcie zakup dużego oprogramowania kończy się tym, że firma produkcyjna wykorzystuje zaledwie kilka procent oferowanych możliwości.

Prodio – rozwiązanie dla małych przedsiębiorstw produkcyjnych

Prodio jest przede wszystkim nie jest rozbudowanym programem do zarządzania wielką korporacją, lecz intuicyjnym i wygodnym w codziennym użytkowaniu rozwiązaniem dla tak zwanej małej produkcji.

Klienci podkreślają, że dzięki prodio łatwo odzyskać kontrolę nad to co dzieje się na hali produkcyjnej. Szybko i wygodnie możesz sprawdzić kto i jak wydajnie pracuje. Ponadto, możesz zdalnie planować i ustalać harmonogram prac produkcyjnych. Co ciekawe, pracownicy razem z zadaniami widzą pomocne wskazówki w postaci dodatkowych załączników w postaci zdjęć i dokumentacji. Więcej na temat tego rozwiązania mogą Państwo znaleźć na https://getprodio.com/

Znalezienie odpowiedniego oprogramowania do zarządzania produkcją nie jest prostym zadaniem. Każda firma charakteryzuje się nieco innymi procesami i sposobem zarządzania. Dlatego bardzo ważne jest przekonsultowanie określonego rozwiązania z doświadczoną firmą wdrożeniową. Co ciekawe prodio można przetestować przez 14 dni. Naszym zdaniem przetestowanie oprogramowania podczas codziennej pracy to znakomite rozwiązanie, które daje firmie możliwość podjęcia przemyślanej decyzji.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne