Strona głównaUncategorizedJakie funkcjonalności ma inteligentny zegarek? Sprawdź na przykładzie smartwatcha Huawei

Jakie funkcjonalności ma inteligentny zegarek? Sprawdź na przykładzie smartwatcha Huawei

Jakie funkcjonalności powinien mieć nowoczesny smartatch? Jedną z firm, która podjęła się produkcji inteligentnego zegarka jest marka Huawei, która wprowadziła na polski rynek profesjonalny smartwatch Watch GT 2 42mm classic edition. To właśnie na przykładzie tego modelu przedstawiamy, czy powinien się charakteryzować nowoczesny smartwatch.

Design warty noszenia przy długiej pracy baterii.

Huawei Watch GT 2 42mm classic edition zachwyca wyglądem. Design podkreśla zakrzywiona tarcza wraz z płaską szybką wyświetlacza oraz trafnie dopasowanym paskiem.

Dobrze sprawdzi się w rękawie eleganckiej marynarki jak i ubraniu codziennym. Jednak nie tylko wygląd zewnętrzny sprawia, że zegarek pięknie się prezentuje. Dużym atutem jest tutaj wysoki kontrast wyświetlacza, nasycenie barw oraz kąty widzenia, które sprawiają, że wyświetlacz jest czytelny w mieszanych warunkach oświetleniowych. Posiada duży wybór tarcz, które jeszcze bardziej upiększą wygląd. Ponadto dzięki aplikacji w telefonie możemy zainstalować większy ich wybór. Zegarek ten występuje w 3 wariantach: Khaki, Złamana Biel oraz Złotym.

Produkując Huawei Watch GT 2 42 mm classic edition chiński producent zadbał o inteligentną technologię oszczędzania energii. Smartwatch może pochwalić się wbudowanym procesorem Kirin A1. Procesor ten umożliwia wydajną i długą pracę aż do 2 tygodni na jednym ładowaniu.

Twój trener personalny oraz indywidualny asystent na co dzień.

   Huawei Watch GT 2 42 mm classic edition idealnie sprawdza się dla osób ceniących aktywny styl życia. Bardzo czytelny monitor kardio oraz graficzna prezentacja codziennych postępów fizycznych pomoże w doskonaleniu naszego planu treningowego. Pozwala na to Technologia TruSeen – rejestrujący tętno oraz udoskonalony moduł GPS. Zegarek w sposób efektywny pozwoli na zrealizowanie założonych celów i zapobiegnie przetrenowaniu. Dobrze sprawdza się w basenach i na otwartych wodach, dzięki swojej wodoodporności do 50 metrów. Smartwatch urozmaici trening dysponując odtwarzaczem muzyki, gdzie ulubione utwory zapisywane są w jego pamięci. Posiada wiele trybów sportowych, co sprawia, że dopasowuje się do każdego.

Zegarek komponuje się w styl życia jego posiadacza. Wbudowany mikro głośnik z mikrofonem pozwoli na odbieranie i wykonywanie połączeń przez Bluetooth. Nie zabraknie powiadomień z portali społecznościowych czy też ze standardowych aplikacji w telefonie. Urządzenie sprawdzi również poszczególne fazy snu oraz da wiele innych możliwości dla polepszenia jakości życia. Nadaje się dla przeciętnego użytkownika jak i dla prawdziwego sportowca.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne