Strona głównaInformatykaGry online, ryzyko

Gry online, ryzyko

Wskazówki dotyczące bezpieczeństwa w Internecie dotyczą bezpośrednio środowiska gier, ponieważ ryzyko związane z treściami, kontaktami, zachowaniem i komercją dotyczy również gier.

Jakość grafiki w wielu grach jest bardzo wysoka. Niektóre gry mogą nie być odpowiednie dla wieku Twojego dziecka – mogą zawierać treści o charakterze przemocy lub o charakterze seksualnym.

Jeśli Twoje dziecko bierze udział w grach wieloosobowych w Internecie (w których gra przeciwko innym osobom, potencjalnie z całego świata), może być narażone na obraźliwy język innych graczy, zastraszanie lub narażanie się na kontakt przez osoby zainteresowane seksualnie dziećmi, jeśli podają swoje dane osobowe. Zastraszanie w grach jest znane jako „żałoba”. To wtedy gracze wyróżniają innych, aby ich gra była mniej przyjemna.

Szczególne zagrożenia dla graczy obejmują nadmierne używanie ze szkodą dla innych aspektów ich życia. Jest to czasami określane jako „uzależnienie”. Niektóre strony internetowe mogą nie mieć zgody właściciela gry na oferowanie gry do pobrania, tj. Naruszenia praw autorskich, tak samo jak w przypadku muzyki i filmów, a pobierając ją użytkownik może łamać prawo

Dzieci i młodzi ludzie mogą wpaść w trudności, nieumyślnie podnosząc rachunki podczas grania w gry online. Niektóre gry online, reklamy, mają na celu promowanie określonych produktów.

Niektóre duże gry internetowe, takie jak Friv, Kizi, Y8 …

Gryfriv.net to wysokiej jakości strona internetowa ze wszystkimi grami html5. W tym popularne gry, najpopularniejsze gry i codziennie aktualizujemy nowe gry.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne